sobota, 8 września 2012

Saga Lipton - epilog

`Ciąg Dalszy Nastąpi`. Nigdy nie wierz w te brednie ! Tym razem było to specjalne wydanie na Halloween [tak wiemy, mało straszne].
 Sprostowanie: Ala przygarnęła Puszka i kupili sobie nowego pana Przytulińskiego. Iwona dalej była z Justinem, jeździła z nim w trasy, pisali same hiciory i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Uwagi: Autorki zastrzegają sobie prawo do rozpowszechniania, kopiowania i udostępnianiu pojedynczej `Sagi Lipton`. Zabrania się wszelkich zmian, komentarzy (to nic dziwnego, że nikt nie komentuje... gratuluję inteligencji) i skarg odnośnie zawartości tekstu. Mogą wystąpić podobieństwa do postaci rzeczywistych, ale to czyste kłamstwa. Miałybyśmy stronę internetową, ale brak chęci i funduszy na to nie pozwala, więc gratulacje, propozycje funclub'ów i prośby o autografy prosimy składać na numery GG obu autorek (albo na bloga xd), które nie podają swoich danych w celach nie wymienionych. Wszelkie informacje i pytania prosimy zostawić dla siebie, bo i tak je zignorujemy (nie, nie prawda, ale i tak nikt nie komentuje, wiec o co chodzi -.-). Efekty które mogą wystąpić po przeczytaniu to: świąd, kościste nogi, senność, upośledzenie, głupota, wymioty, strach i inne. Rozpowszechnianie w celach marketingowych surowo zabronione pod karą kastracji.

Peace & Love.
Ala i Ivy x3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz